Carrier má nového finančního ředitele
Carrier Corporation je americká firma se sídlem ve Farmingtonu v Connecticutu, zabývající se výrobou klimatizačních, chladicích systémů a systémů vytápění pro průmysl i domácnosti. Firma je součástí koncernu United Technologies.
Carrier, Americký výrobce klimatizačních systémů, který je součástí koncernu United Technologies Corporation, jmenoval do funkce finančního ředitele Timothy McLevishe s účinností od prvního října. McLevis pomůže vést firmu v době, kdy se připravuje stát se veřejně obchodovatelnou společností, jakmile dokončí odloučení od United Technologies, což by mělo být přibližně v první polovině roku 2020.
„Jsme ohromně nadšeni přivítat Tima v našem týmu,“ uvedl CEO United Technologies. „Tim do firmy přinese zkušenosti z financí na světové úrovni, když dříve působil jako CGO ve Walgreens Boots Alliance, Kraft, Ingersoll-Rand a Mead Corp,“ dodal.
Zdroj: Bloomberg
Tomáš Novák, Fio banka, a.s.
Nejnovější:
- Frankfurtská burza na začátku týdne nepatrně posílila
- Pražská burza v úvodu týdne klesá
- USA: Index výrobní aktivity dallaského Fedu v dubnu na -35,8 b. při očekávání -14,2 b.
- Přední americké indexy na začátku pondělního obchodování oscilují kolem nuly
- Projekce hospodaření Erste Group za 1Q 2025
- Americké futures kontrakty se obchodují s nevýraznými pohyby
- Makroekonomický výhled na tento týden: Report z trhu práce (USA), vývoj HDP napříč regiony,..
- Erste zvažuje koupi 49% podílu v polské divizi Santanderu
- Vývoj cen komodit: Pšenice (-1,83 %), kukuřice (-1,29 %)
- Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,95