Streamer - nová služba pro kontinuální zobrazování burzovních dat
Streamer - nová služba pro kontinuální zobrazování burzovních dat
Aplikace streamer umožňuje zobrazovat a sledovat až dvacet titulů ze všech trhů přístupných prostřednictvím aplikace e-Broker. Spojení těchto dvou aplikací - obchodní a datové - vytváří jedinečný systém umožňující ještě rychlejší reakce na situaci na trhu a poskytující ještě komfortnější prostředí.
V praxi streamer funguje tak, že na klientův počítač jsou zasílána aktualizovaná data v souvislosti s každou změnou na trhu. Na rozdíl od toho e-Broker zobrazuje pouze kurzy platné v okamžiku načtení stránky. Součástí aplikace je možnost nastavit si upozorňování na dosažení konkrétních hodnot kurzů pro jednotlivé tituly. Pro zvýšení uživatelského komfortu zde nechybí ani možnost zobrazování automaticky aktualizovaných grafů.
Cena za měsíční užívání služby je 1200 Kč, do 30.9. 2003 však platí zaváděcí cena 650 Kč.
Registrace služby - kliknutím se otevře logovací stránka do aplikace e-Broker, po přihlášení se zobrazí registrační formulář pro Streamer. Službu lze také kdykoliv zaregistrovat z aplikace e-Broker přes odkaz Streamer v hlavní navigaci.
Nejnovější:
- Amerika prodlužuje růstovou sérii
- Smíšené obchodování v USA
- Frankfurtská burza uzavírá dnešní obchodní seanci s růstem
- Pražská burza v závěru týdne rostla
- Farmaceutická společnost Gilead Sciences reportovala za 1Q, tržby nedosáhly na konsensus Wall Street
- Americké indexy v úvodu mírně oslabují, pokračuje výsledková sezóna
- USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan podle konečných dat v dubnu na 52,2 b.
- AbbVie v 1Q překonala odhady tržeb díky imunologickým lékům Skyrizi a Rinvoq, výhled EPS byl navýšen
- Americké futures kontrakty indikují otevření trhu v mírném poklesu
- Výrobce čipů Intel dosáhl solidních tržeb v 1Q, výhled pro příští kvartál zaostal za očekáváním